Naprawdę wyjątkowa propozycja małżeństwa może być bardzo trudna do wymyślenia. Chcesz być oryginalny, ale nie chcesz przesadzić? Chcesz, żeby twój życiowy partner powiedział „tak” i zapamiętał ten pełen emocji dzień do końca życia?

O jakich zaręczynach marzy każda kobieta?

Jak się oświadczyć?

Upewnij się, że twoja propozycja jest bardzo unikalna dla twojego związku. Postanowiłeś spędzić ze swoją połówką resztę swojego życia, między innymi dlatego, że macie niezliczoną ilość wspólnie przeżytych i wspaniałych chwil, wykorzystaj je właśnie w ten dzień. Każde wspomnienia a przede wszystkim te pozytywne wywołują wspaniałe uczucia, euforie, uśmiech na twarzy a czasem łzy wzruszenia. Nie zapomnij więc o umieszczeniu w swojej propozycji niepowtarzalnych chwil i wspomnień z waszego życia.

Pamiętaj: każda propozycja będzie wyjątkowa, jeśli umieścisz w niej wszystkie unikalne szczegóły waszej relacji.

Jak zaplanować zaręczyny?

Kobiety najczęściej wyczuwają zamiary swoich partnerów po zmianie w zachowaniu. Mężczyźni kilka dni wcześniej zabierają swoją kobietę do salonów jubilerskich, żeby pokazała jakie pierścionki się jej podobają i pytają o rozmiar. Nie rób tego, ponieważ nici z niespodzianki. Możesz zorientować się odpowiednio szybko jaki rozmiar będzie dla niej dobry mierząc jej stare pierścionki suwmiarką, a także jaki pierścionek może jej się spodobać po tym jaką biżuterię nosi dotychczas. Zwróć uwagę na to czy jest bardziej delikatna i subtelna czy  może bardziej efektowna. Wybierając datę oświadczyn dobrze żeby budziła miłe skojarzenia, (np. rocznica poznania, pierwszego pocałunku, Walentynki – kobiety mają pamięć do dat!). Możesz także wybrać dowolny dzień roku, który potem będzie tylko waszym świętem i pamiątką.
Bardzo ważne jest abyś pomyślał o swojej partnerce i dopasował oświadczyny do niej. Jest szaloną ryzykantką, przebojowa, wybuchowa, a może skromna, cicha, romantyczna? Nie stawiaj jej w niezręcznej sytuacji. Kobiety pod wpływem stresu różnie reagują. Nie chcesz chyba awantury lub – co gorsze – usłyszeć odmowy przyjęcia oświadczyn.

O jakich zaręczynach marzy każda kobieta?

O tym, jak powinny wyglądać idealne zaręczyny, można by pisać dużo, bo ile kobiet, tyle pomysłów. Praktycznie każda kobieta marzy o idealnym (dla siebie) księciu z bajki, który w romantycznej scenerii, wyznając szczerą miłość i otwierając magiczne pudełeczko, poprosi o rękę i podaruje pierścionek. Zobacz o jakich zaręczynach marzy każda kobieta.

Pomysły na romantyczne zaręczyny

Film zaręczynowy

Ponieważ tworzenie wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek (możesz nawet użyć smartfona, aby go nakręcić!), nakręcenie filmu to świetny pomysł na zaręczyny. Jednym z naszych ulubionych pomysłów na propozycje małżeństw jest nagrywanie wideo o Tobie we wszystkich miejscach, które są znaczące dla twojego związku. Nagraj się w parku, w którym położyłeś się na pięć godzin we wtorek wieczorem, w restauracji, do której po raz pierwszy pojechałeś z rodzicami, w sklepie zoologicznym, z którego masz buldoga – powiedz jej, dlaczego te chwile były tak wyjątkowe dla ciebie i twojego związek.

Możesz pokazać ten film w domu (przed programem telewizyjnym, w którym oboje jesteście uzależnieni), przed przyjaciółmi i członkami rodziny podczas niespodziewanej kolacji lub imprezy, albo sprawdzić, czy możesz pokazać film w lokalnym kinie. Ta wyjątkowa propozycja małżeństwa zapewnia ci pamięć na lata.

Kolacja zaręczynowa

Nie wszystkie kobiety lubią szalone pomysły, a wręcz marzą o spokojnym i poukładanym, pełnym klasy życiu. Jeżeli twoja kobieta jest spokojna i ceni romantyka w tobie, pozwól sobie na tą klasyczną i jakże cudowną formę zaręczyn. Zabranie swojej przyszłej narzeczonej do świetnej restauracji jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Jednak pamiętaj o tym, aby nie wprowadzać jej w zakłopotanie, jeśli jest wstydliwa, takie publiczne oświadczyny mogą ją onieśmielić co nie pozwoli skupić się na celebracji. Kolacje w restauracjach odchodzą na bok. Postaw na kolację zaręczynową w domu! Większość z was może powiedzieć, że to oklepane. Gwarantuje Ci, że Twoja kobieta będzie zachwycona. Zrób kolacje bądź jeżeli gotowanie nie należy do Twoich mocnych stron, zamów katering z waszej ulubionej restauracji. Zaplanuj godzinę kolacji tak aby jedzenie „przybyło” chwile przed twoją kobietą. Rozłóż biały obrus, świece, ogromne ilości świec! 😉 zadbaj o kwiaty, a także ładną zastawę na stół. To najprostszy, a zarazem bardzo romantyczny sposób na oświadczyny. Wbrew pozorom nie jest tak bardzo pospolity. Klasyka nie umiera.

Zaręczyny podczas snu

Metoda „na śpiocha”. Kiedy mieszkacie już razem i oboje cenicie sobie odpoczynek w domu, a wyjścia za jego ściany raczej was nie kręcą, pomyśl o czymś romantycznym i niecodziennym np. o oświadczynach podczas snu. Kiedy twoja kobieta będzie spała, wsuń jej delikatnie pierścionek na palec i poczekaj, aż się obudzi. Zapewniam Cię, że jej zdziwienie będzie ogromne. Jak już zdziwiona będzie patrzeć na Ciebie z niedowierzaniem, wyjmij bukiet kwiatów, rzuć się na kolana i zapytaj „wyjdziesz za mnie?”

Zaręczyny na łodzi

TTo wspaniała forma zaręczyn na ciepłe dni. Potrzebujesz romantycznych i spokojnych zaręczyn? Zabierz swoją kobietę na rejs, chociażby po jeziorze. Chyba nie ma bardziej romantycznej chwili w ciągu dnia jak zachód słońca. Zaplanuj dobrze czas, aby podziwiać go w tej pięknej chwili. Dla spotęgowania tej romantycznej chwili zabierz dwie lampki i wino plus np. truskawki. Scena niczym z filmu.

Pomysłów jest tak wiele, ile jest par, ważne jest, abyś wybrał najbardziej pasujący do was, do waszego stylu życia, nie rób niczego na siłę, bo efekt może być odwrotny od zamierzanego.

 

Pomysły na szalone zaręczyny

Skok na bungee

Oboje kochacie wyzwania, jesteście szaleni, a odkrywanie nowych doznać i adrenalina to część waszego życia? Wspaniałą propozycją dla twojej ukochanej będzie wspólny skok na bungyy, po którym wyznasz jej miłość i poprosisz o rękę. Najefektowniej będzie, kiedy zapytasz ją, czy zostanie twoją żoną, jak już lina się uspokoi, a wy delikatnie balansując nad ziemią, będziecie już gotowi do podania dłoni osobie asekurującej. Po odpięciu liny klęknij przed nią z pionierskim i ponów pytanie! Emocję będą eksplodować!

Zaręczyny podczas lotu balonem

 

Oświadczyny w kołyszącym się na wietrze balonie to niezwykłe przeżycie. Upewnij się najpierw, czy twoja ukochana nie ma lęku wysokości! Postaraj się zaplanować lot w ładną, bezchmurną pogodę i poproś operatora balonu o dyskrecję (być może twoja narzeczona nie będzie chciała, by obcy facet śpiewał jej „Sto lat” i stukał kieliszkami szampana)!

Zobacz jak robią to inne pary !

zaręczyny

o jakich zaręczynach marzy każda kobieta

 

o jakich zaręczynach marzy każda kobietao jakich zaręczynach marzy każda kobieta

o jakich zaręczynach marzy każda kobietao jakich zaręczynach marzy każda kobieta

o jakich zaręczynach marzy każda kobietao jakich zaręczynach marzy każda kobieta o jakich zaręczynach marzy każda kobieta o jakich zaręczynach marzy każda kobieta o jakich zaręczynach marzy każda kobieta zaręczynyo jakich zaręczynach marzy każda kobietazaręczyny

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Wpisz swoje imię