Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła

Weselne krzesła

Gdybyś zapytał mnie, która część wystroju ślubu jest najważniejsza, mogę powiedzieć, że twoje krzesła ślubne są w pierwszej piątce.

Czemu? Krzesła ślubne są dziwnie często pierwszą rzeczą, jaką widzą goście, gdy docierają na miejsce. Łatwo pstwierdzić, kiedy są proste, kiedy są ozdabiane, kiedy są przewieszone. Krzesła ślubne mają tendencję do wyróżniania się. I w jakiś sposób wyróżniają się jeszcze bardziej, gdy są ozdobione rzeczami, o których wyraźnie pomyślano (i na które wydano pieniądze), takimi jak kwiaty ślubne.

Nie mówię, że musisz wydać dużo pieniędzy na krzesła weselne, żeby wyglądały dobrze. W rzeczywistości często jest odwrotnie. Możesz kupić niedrogie rolki z tiulu lub wstążki czy bukiety NATYCHMIAST przekształcić dowolny rodzaj krzesła ślubnego, które masz.

Poniżej kilka moich ulubionych sposobów zdobienia krzeseł weselnych. Bez względu na to, czy są one tanie, składane, czy droższe, istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz od razu podnieść standard swojego wystroju weselnego, nadając swoim krzesłom weselnym trochę stylu.

Niedbale układając pokrowce na krzesłach (takie jak te płótna związane wstążką z paskami, lub te niesamowite koronki bieżniki) dodaje od razu romantycznego

Dodaj kilka akcentów koloru za pomocą pasków ze wstążki. Lub możesz kupić girlandę dla podobnego efektu.

Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła

 

Elegancki materiał doda szyku.

Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła

Jeśli chodzi o siedzenia, pamiętaj, że nie musi to być „krzesło”.

Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła

Baw się dobrze ze sposobem rozmieszczenia krzeseł weselnych.

Sposoby na ozdobienie weselnego krzesła

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko wygląda przepięknie, bardzo podobają mi się drewniane krzesła z koronką, nadaje to bardzo sielskiego wyglądu, idealnie nadadzą się na boho wesele. Bardzo piękne rozwiązanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Wpisz swoje imię