Witajcie drodzy narzeczeni! Jeśli wciąż jesteście w trakcie przygotowań związanych z organizacją wesela, nie macie jeszcze kreacji a inspiracji bak – targi florystyczne Wam pomogą.

Targi ślubne organizowane są z myślą o przyszłych narzeczonych. To miejsce pełne firm i specjalistów, którzy są specami w tematyce ślubnej i wszystkiego co związane z jej organizacją. Targi są jednym z największych wydarzeń tematycznych w jakich możesz brać udział.

Targi ślubne w Grudziądzu

To największe wydarzenie branży ślubnej w Grudziądzu. Czekana was rzesza specjalistów i profesjonalnych firm. To wydarzenie na, którym towarzyszyć będą wam ogromne pozytywne emocje. To także świetna okazja na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik lub dobry wstęp do rozpoczęcia organizacji wesela.

Gdzie odbędą się targi ślubne w Grudziądzu

Targi ślubne 2019 r. zorganizowane zostały w centum Grudziądza. Uczestniczyć w nich możesz wybierając sie do Centrum Kultury Teatr. Dokładny adres teatru, do któego możesz wybrać się na targi to Grudziądz ul. Teatralna 1.

Kiedy są targi ślubne w Grudziądzu

Wydarzenie ślubne, które należy do jednego z największych w tym mieście odbędzie się w Centrum kultury Teatr 24.02.2019 r (niedziela) w godzinach od 11:00 do 16:00.

Nagrody do wygrania na Targach ślubnych

Dla osób biorących udział w wydarzeniu czekają niesamowite nagrody takie jak:

  • suknia ślubna ufundowana przez salon sukni ślubnych VIVIEN VIGO
  • garnitur dla pana młodego ufundowany przez firmę BONUSMG
  • wybielanie zębów dla pary młodej ufundowane przez grudziądzi gabinet stomatologiczny MASZEWSKI DENTAL CLINIC
  • obrączki ślubne ufundowane przez jubilera YOLANTE FOR YOU

Gość specjalny

Targi florystyczne w Grudziądzu będą gościć Rafała Maseraka, który znany jest jako prezenter telewizyjny i tancerz najwyższej klasy tanecznej.

Cena biletów na targi ślubne w Grudziądz

Koszt biletów to jedynie symboliczne 8 zł. Kontakt do organizatora możliwy pod nr. 533 212 053.

Targi ślubne to doskonała okazja aby zapoznać się z ofertami i poznać najnowsze trendy ślubne. Wszystkie najważniejsze punkty w jednym miejscu. Przyjdź i skorzystaj z pomocy doświadczonych doradców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Wpisz swoje imię